Sonny ve velkém světě - DÍLY

Příběh z rekvizitárny - (1x15)

3. července 2010 v 15:56 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s
Obsah:Studio prochází rekonstukcí a tak Sonny, Tawni, Zora, Nico a Grady musí vyklidit rekvizitárnu, kde trávili veškerý svůj volný čas, a kde vznikly veškeré jejich úspěšné skeče. Nikdo však rekvizitárnu nechce ospustit a tak společně vzpomínají na své skeče, které zde vymysleli.
official-lovato.blog.cz

Žertíky (1x14)

3. července 2010 v 15:52 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s
Obsah:Chad se stal hostující hvězdou v pořadu Vystřelte si z celebrit. K Sonny dorazí informace o chystaném konkurzu na její oblíbenou komiksovou postavu. Ostatní se však domnívají, že se jedná o Chadův žertík a tak se Sonny rozhodne konkurz pořádně oživit. Nico a Grady našli naprosto identická popcornová dvojčata a hodlají na nich vydělat.

Souboj hvězd (1x13)

3. července 2010 v 15:50 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s
Obsah:Chad Cooper se rozhodl natočit film o sobě a najme dvojníky Sonny, Gradyho a Nica. Sonny však nesouhlasí, aby ji hrála jiná herečka, když může hrát sama sebe. Názor však změní, když se ve dveřích objeví populární herečka Selena Gomez. Dvojnící Nica a Gradyho dělají pravému Nicovy a Gradymu samé problémy.

Děti lásky (1x12)

3. července 2010 v 15:47 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s
Obsah:Sonny, Tawni, Nica a Gradyho trápí učitelka Bittermanová, která si vztek z rozchodu vylévá na jejich hodinách a tak se ji pokusí dát dohromady s Marshallem Pikem a doufají tak, že na ně bude milejší. Ovšem jejich dobrý úmysl se mine účinkem a s Chadovou pomocí se pokouší o jejich rozchod.

Tajný ples (1x11)

3. července 2010 v 15:45 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s
Obsah:Sonny je zklamaná, když zjistí, že promeškala svůj maturitní ples. Jelikož nikdo z Náhod nikdy na žádném maturitním plese nebyl, rozhodne se ho uspořádat přímo ve studiu. Marshall Pike však ples nechce schválit a tak nezbývá nic jiného než se ho za pomoci GPS zbavit.

Sonny a spratek (1x10)

3. července 2010 v 15:42 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s
Obsah:Sonny podporuje charitu jménem Děti mají své sny. Z nadace přijíždí na exkurzi malá Dakota. Sonny se ji chystá provést po celém studiu, ovšem Dakota netouží po ničem jiném než se setkat s Chadem Cooperem. Tawni, Nico a Grady se necítí být dostatečně cool a tak se nechají vyfotit ve fiktivním klubu.

Rande (1x09)

30. června 2010 v 9:37 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s
Obsah:Sonny je pozvána novou seriálovou hvězdou Jamesem na rande. Po Tawnině nepříjemné zkušenosti s Jamesem chce Sonny uchránit, a tak se spolu s Chadem snaží všemi možnými způsoby rande překazit. Nico a Grady jsou závislí na jogurtu z automatu. Ovšem za porušení jídelního řádu mají zákaz vstupu do jídelny a tak žádají o pomoc Zoru.

Nová známost (1x08)

30. června 2010 v 9:31 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s
Obsah:Sonny se účastní natáčení oblíbeného pořadu pro mladé Teenager týdne. Chad se v tomto pořadu moc nepředvedl a tak využije Sonny, aby si vylpešil svou pověst. Nico a Grady si šetří na nový herní systém a tak začnou postupně na internetu rozprodávat Tawniny použité věci.

Veřejné mínění (1x07)

30. června 2010 v 9:27 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s
Obsah:Na internetu se objeví hodnocení Sonnyina a Tawnina oblečení a účesu, kde na plné čáře vyhrává Sonny. Tawni se s tím nemůže smířit a rozhodne se pro razantní krok. Blíží se předávání cen a tak si Chad na tuto událost pořídí nové auto. Grady a Nico jsou autem natolik uneseni, že mezi sebou bojují o místo spolujezdce

Tři společnost nedělají (1x06)

30. června 2010 v 9:23 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s
Obsah:Sonny a Tawni jsou pozvané na Chadovu narozeninovou párty. Sonny však pozvání odmítá, protože očekává příjezd své nejlepší kamarádky Lucy. Sonny připraví pro Lucy celodenní program, ale tu spíše zajímá hvězda Tawni a hollywoodské večírky. Nico a Brady se snaží nachytat svého bodyguarda, který jim neustále okusuje pizzu.

Podvodnice (1x05)

30. června 2010 v 9:21 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s
Obsah:Sonny zabírá veškerý čas příprava nového sketche a zanedbává školu. Toho si všimne její matka a Sonny dostane ultimátum, buď bude mít dobré výsledky ve škole a v show může zůstat nebo se vrátí domů. Sonny musí napsat písemnku z matematiky na výbornou, ale přizná se k tahákům a Marshall Sonny s Tawni odvolá s připravovaného sketche. Nico a Grady se snaží upoutat pozornost nové dívky.

Dopis od fanouška (1x04) - part 1/3

30. června 2010 v 9:19 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s
Obsah:Sonny je zklamaná, že stále ještě nedostala dopis od žádného fanouška. Napíše si tedy dopis sama, ale to nevěděla, že v Náhodách je tradicí se s prvním fanouškem setkat osobně. Nico a Grady se baví otevíráním cizích dopisů a balíčků.

Sonny ve vodopádech (1x03)

30. června 2010 v 9:16 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s

Obsah:Sonny se snaží svým hereckým kolegům předložit návrh nového sketche, ale setká se spíše s výsměchem. To je příležitost pro Chada, který chce Sonny z Náhod odlákat a nabízí ji luxus, o kterém si v Náhodách může nechat jen zdát. Po čase se však začne Tawni stýskat po Sonny a spolu s ostatními se ji pokusí přemluvit, aby se vrátila zpět do Náhod.

West Coast Story (1x02)

30. června 2010 v 9:13 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s
Obsah:Sonny se seznamuje s hlavním představitelem úspěšného seriálu Mackenzieho vodopády. Sonny má ze setkání radost, ale jen do doby než zjistí, že Mackenzieho vodopády jsou jejich největší rivalové. Sonny se tedy rozhodne zakopat válečnou sekeru a uspořádat mírový piknik. Ten však nedopadne podle jejich představ a tak nezbývá nic jiného, než se utkat ve hře Kradení židlí.

Příběh začíná (1x01)

30. června 2010 v 9:00 | Sm!ley xoxo & Disney.GirL.s

Obsah:Sonny vyhrála celosvětovou soutěž talentů a přijíždí do Hollywoodu. Postupně se zde seznamuje se svými hereckými kolegy Nicem, Chadem, Zorou a Tawni, sebestřednou dívkou, která příchod Sonny neulehčuje a jasně ji dává najevo, že je v jejich týmu navíc. Koná se první zkouška, při které Sonny zazáří a Tawni se tak cítí ohrožena


 
 

Reklama